Gaziantep Destek Eğitim Danışmanlık ve Personel Belgelendirme Test ve Sertifikalandırma A.Ş.

GTO MESLEKİ YETERLİLİK MERKEZİNDEN BİR İLK DAHA

2024-02-27 08:55:12 tarihinde yayınlandı.

 Odamız bünyesinde faaliyet gösteren Mesleki Yeterlilik Merkezimiz, personel belgelendirme faaliyetlerinin yanı sıra bölge insanının gelişimine katkı sağlamak, gelen talepleri karşılamak, bölge halkına nitelik kazandırıp nitelikli ve belgeli iş gücünü arttırmak ve en önemlisi bölgedeki istihdama katkı sağlamak amacı ile ilklere imza atmaya devam ediyor.

Bu kapsamda; GTO MYM, Milli Eğitim Bakanlığından onaylı çözüm ortaklarımız vasıtasıyla günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte çok daha popüler hala gelen Güzellik Uzmanlığı eğitimleri düzenleyecektir.

Güzellik Uzmanlığı, güzellik ve cilt bakımı endüstrisi, kişisel bakım prosedürleri sağlayabilecek eğitimli profesyonellere olan yüksek talep ile hızla büyüyen bir alandır. Bu sebeple GTO MYM düzenleyeceği bu eğitimlerle, güzellik sektörüne yüksek nitelikli ve profesyonel çalışanlar kazandırmak ve kursiyerlerin en temel seviyeden başlayarak alacağı eğitimler sayesinde iş bulma olanaklarını arttırmayı hedeflenmektedir.

EĞİTİM İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR

  • Kursiyerler aldıkları bu eğitimler sayesinde tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olan Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarına girebilecek olup sınavlardan başarılı olmaları halinde Ustalık Belgesi denkliğine başvurabilecekler.
  • Eğitim sonunda bütün katılımcılar sertifika almaya hak kazanacaktır.
  • Eğitim süresi 1 aydır.
  • Eğitimler teorik ve uygulamalı olarak verilecektir.
  • Planlanan eğitimlerimiz % 60 uygulamalı olup kursiyere, eğitim boyunca herhangi bir ekstra ürün, malzeme, sarf gideri çıkarılmayacaktır.
  • Eğitimler sabah 09:00 – 12:00 saat aralığında blok ders olarak verilecektir.

Sizler de bu eğitimlerde yerinizi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru ve detaylı bilgi için:

Adres: GTO Mesleki Yeterlilik Merkezi (İncilipınar Mh. GTO hizmet binası 4.kat)           

Tel: 552 832 8827

 

EĞİTİM İÇERİĞİ İÇİN TIKLAYINIZ...