Gaziantep Destek Eğitim Danışmanlık ve Personel Belgelendirme Test ve Sertifikalandırma A.Ş.

PLASTİK ENJEKSİYON ÜRETİM ELEMANLARI MESLEKİ YETERLİLİK SINAVLARI

2019-03-12 13:27:55 tarihinde yayınlandı.

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenen tehlikeli ve çok tehlikeli mesleklerde çalışanların mesleki yeterlilik belgeleri almaları zorunlu hale getirilmiş olup, belgesiz işçi çalıştıran işverenlere, belgesiz çalışan her bir kişi için idari para cezaları kesilmektedir. Mesleki Yeterlilik sınavlarına girerek başarılı olan kişilerin sınav ücretleri 31.12.2019’a kadar işsizlik sigorta fonundan ödenecektir.

 
Odamız bünyesinde faaliyet gösteren Mesleki Yeterlilik Merkezimiz ile Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından bu alanda yetkilendirilmiş Kuruluş olan ONAYTÜRK Mesleki Yeterlilik Sınav ve Belgelendirme Merkezi A.Ş. işbirliğinde Plastik Enjeksiyon Elamanı seviye-3 ve Plastik Enjeksiyon Elemanı –seviye-4 alanlarında  Mesleki Yeterlilik sınavları yapılacak olup, kazananlara belgeleri verilecektir. Sınav ile ilgili başvurular 20 Mart  2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar yapılabilecektir.


Bu çerçevede, yukarıda bahsi geçen alanlarda sınavlara girerek mesleki yeterlilik belgesi almak isteyen çalışanların Odamız Yetkilileri ile iletişime geçmelerini önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

 

İrtibat: GTO Mesleki Yeterlilik Merkezi (İncilipınar Mh. GTO hizmet binası 4.kat)

Tel: 0 342 220 30 30 /125-126

e-mail:info@gtomym.com

www.gtomym.com